Sohbetiyi.Net Kaliteli Sohbet etmek isterseniz bizler buradayız 7/24 Sohbet ediyor ve sizleri bekliyoruz.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Uzaktan sevmek Sohbet


Uzaktan sevmek Sohbet

Birini Uzaktan Sevmek Ne Demektir.
Bazen yanlış kişiye aşık oluruz. İnsan olarak kim oldukları konusunda yanıldıklarından değil, ama şu anda ya sevilmeniz gereken kapasitede sizi sevecek bir yerde değiller,kendi başlarına yapacakları ciddi miktarlarda işleri var. yalnız bireyler ya da ürettiğiniz ve onlara verdiğiniz sihri yakalayamazlar.

Ancak bu,sihrin her zaman içinizde olmadığı anlamına gelmez.

Karşılıksız aşk, başka bir insanla yaratabileceğimiz en kötü duygulardan biri olabilir. Ama daha kötüsü, hayatınızda şu anda, herhangi bir nedenle, sevginizin onlar için yeterli olmadığını sürekli hatırlatan birine izin vermeye devam etmektir.Alanınızda sizi sürekli inciten, size yalan söyleyen,değerinizi, sevginizi ve hatta bir insan olarak kim olduğunuzu sorgulamanıza neden olan birine izin vermeye devam etmek, kendimiz için yapabileceğimiz en zehirli harekettir. . Çünkü sen değilsin. Birini gönülden sevdiğin için haksız değilsin. Başka bir insana inanmak karakter kusuru değildir.

Onlar. Bu onların seçimleri, hareketleri ve gerçeklikte sürekli yaşama eksikliğidir. Çünkü bu kişiler, sevgimizi alan, çiğneyen, kirli sokaklarda tükürenler gerçekte yaşasaydı, o zaman kendi sorunları ile yüzleşmek zorunda kalacaklardı. İnsanları incittikleri sayısız kez üzerine biriken utanç ve suçluluk duygusuyla yüzleşmek zorunda kalacaklardı. İnsanlar senden hoşlanır. Ve utançla yüzleşmek zordur, ancak aydınlanma yolunda olan, kendimiz ve temas kurduğumuz her kişi için daha iyi olmak ve daha iyisini yapmak isteyenler için kirli işteki büyümeyi anlıyoruz. Birini incitmek ve üzgün olduğumu söyleyecek kadar cesur olmak ve bunu kastetmek ve bir dahaki sefere daha iyi yapmak için yeterince cesur olmak.

Sadece Susarak özLüyrummm Seniii..

Bu insanlar, bunu en azından henüz görmüyorlar. Ve acımasızca dürüst olmak gerekirse, bazıları oraya asla ulaşamayabilir. Ve dürüstnazikcesur ya da cesur birini istemezsiniz. Öyleyse, aşık olduğumuz insanlar bunlar olduğunda ne yaparız? Çünkü bize ne kadar zarar verseler de bizim için kapanmıyor.

Onları uzaktan sevmeyi seçiyoruz.

İletişimi keseriz, onları görmeyi bırakırız, yanıt vermeyi bırakırız, zihnimizde ve kalbimizde gayrimenkul almalarına izin vermeziz ve onlara bu dünyadaki her şeyin en iyisini diliyoruz. Seni bir parçaya ayırmakta sorun olmayan biriyle arkadaş olamazsın. Şimdi olmaz. Açıkçası bunu söylemenin yapmaktan daha kolay olduğunu biliyorum. Ama onlara mesaj atmak istediğinde, kendine bir aşk mektubu yaz. Onları özlediğinizde, ruhunuzu ateşe veren bir tutkuya dalın. Yapmak istediğiniz tek şey ellerini tutmak, onları son bir kez koklamak ya da onlarla gülmek olduğunda, evrene mutlu, sağlıklı olduklarını ve iyileştiklerini ve bugün onlardan daha iyi bir insan olmak için çalıştıklarını söyleyen bir dua gönderin. dündü. Olmasalar bile.

uzaktan-sevmek

Senin için ifade edilen her zaman seni bulacak. Ve bu, bu acı, yalan söylemek, ileri geri, seni seçmek sonra seni seçmemek. Bu senin için değil. Bu onlar için ve hayatlarının neresinde olurlarsa olsunlar. İnsanları incitmek her zaman diğer insanlara zarar verir. Öyleyse, döngüyü kırmayı ve kaostan iyileşmeyi seçin.

Suskunlugumun Sebebi SensizLigimdir.Bir cevap bırakın.