Mynet Sohbet

Liva     15-03-22     Sohbet Odaları     Mynet Sohbet     26 Defa Okundu

Mynet sohbet ile herkese selamlar. Bugün size Mynet chat odalarından bahsetmek istiyorum. Türkiye ye İnternet 1990 lı yıllarda geldi. Internetin gelmesi ile Web siteleri artmaya başladı.

Herkes ister eğlence amaçlı ister haber amaçlı isterse sohbet amaçlı Web siteleri kurmaya başladı. Bunlardan en popüler olanıda tabiki Mynet ti.

Çünkü Mynet hem kurumsal kimliği ile hem de içerinde bulunan bir çok aktivite ile bu sektörün öncülerinden oldu . Bu sitede insanlar haber buldu, oyun buldu, spor buldu, fal buldu, sohbet buldu.

Yani insanlar ne arıyor ise Mynette buldular.

Mynet chat odaları

Mesela şöyle düşünün bir süpermarkete gidiyorsunuz her şey var. Ekstra bir kasaba ya da bir manava gitmenize gerek kalmıyor.

Çünkü süpermarkette aradığınız her şey var. Bu Web sitesi de o zamanlar bu alemin süpermarketiydi. Bu süpermarketin tüm aktiviteleri güzeldi. Amma velakin bir can alıcı noktası vardı.

Oda Mynet chat Odaları. Hemen hemen bu alemi yani Sanal dünyayı tanıyan herkes Mynet chat platformu içinde bulunmuştur.

Orda insanların muhabbeti her zaman aranır. Çünkü muhabbetler edepli bilgili ve kültüreldi. İnsanlar birbirine saygılı idi. Herkes karşısındakini kırmamak için özen gösterirdi.

Hal böyle olunca tabi insanların aklında hep Bir Mynet chat platformu kaldı. Günümüzde de bu değerlere önem veren Sohbet Siteleri bulmak mümkün elbette.

Mynet sohbet

Mynet sohbet

Sohbet siteleri

Sizde böyle güzel edepli, ahlaklı ve hoş muhabbetler arıyor iseniz tamda yerindesiniz. Orası neresi mi ? Tabiki de www.sohbetiyi.net Hemen sitemize giriş yaparak bu eşsiz güzelliğin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Şimdiden hepinize Keyifli sohbetler : )

Bu makaleyi bana ulaştıran KıyMetLim’e teşekkür ediyorum. Bana O günleri yad ettiği için. Şimdi daha çok diyorum birbirimizin kıymetini bilelim diye.

He biliyormuyuz? Orası tartışılır. 🙂

Ama bir gerçek var. Bazen sohbet siteleri içinde iyiki varsın. Iyi ki benimsin diyeceğiniz insanlar karşınıza çıkacaktır.

Şunu asla unutmayın. Hayatınızda herşey zorken. Sanal alanda birisi tarafından derinden sevilmek, size güç verir. Ve birisini derinden sevmek size cesaret verir.

Diliyorum ki sizlerinde karşısına güç ve cesaret verecek insanlar burada çıksın.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbetİyi.Net

Sohbet siteleri farklı şehirlerden insanları bir araya getirerek, bedava sohbet edip arkadaşlıklar kurmanızı sağlar.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2022 Sohbetİyi.Net - Tüm hakları saklıdır.

Sohbetiyi.Net itibari ile güncellenmiştir.