Sohbetiyi.Net Kaliteli Sohbet etmek isterseniz bizler buradayız 7/24 Sohbet ediyor ve sizleri bekliyoruz.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Kalp Sohbet


Kalp Sohbet
Sohbet odaları için akıllı telefon ve tablet desteği: Tüm mobil cihazlar ile sohbet odalarına erişim sağlayabilirsiniz.
Gizliliğiniz, önceliğimiz: Tüm bilgileriniz veri tabanımızda şifreli olarak saklanmaktadır.
Güvenli sosyal ağ: Web güvenliğinizi de düşünen sosyal ağ topluluğu

Sohbet Nedir?

Sohbet kişilerin birbiriyle iletişim kurma ihtiyacının karşılanabilmesi için edinilen veya var olan bir beceriyi ifade eder. Ne diyordu Descartes? “Düşünüyorum öyleyse varım!” Düşünme becerisini iletişim kurarak yani muhabbet ederek desteklemek istemek ise çok doğal bir davranış olarak karşımıza çıkacaktır. Toplumsal bir varlık olan insanların ise toplumdaki yerlerini kanıtlamak veya var olduklarını belli etmek için “ Sohbet ediyorum öyleyse varım! ” kanısında olmaları yadsınamaz gerçeklerdendir. İlk çağda doğan bu istek, dumanla haberleşmek ve resim çizmek gibi ilkel yöntemlerin gelişimi ile beslendi. Yazının icadı ile beraber insanların kendisini ifade etmesi, daha kolay bir hâl aldı. İnsanlık tarihinde dönüm noktası olan bu icat, hâlâ popülerliğini koruyor. Kalemin yerini klavyeler, kâğıdın yerini elektronik cihazlarda yer alan monitörler ve dokunmatik ekranlar alsa da iletişim ebedi kalıyor. Muhabbetin tadına varan insanlar, bunu tekrar tekrar yapmak istiyor ve iletişim zorunlu bir hal alıyor.  Sohbet siteleri ve odaları bu devrimde en büyük katkıya sahip olan yerler oluyor. İnsanların birbirleriyle muhabbet edebilmelerine imkân tanıyan Kalp Chat siteleri ve odaları günün stresini atmanız konusunda en büyük yardımcınız oluyor. Beraber eğlenebileceğiniz insanların bir arada yer aldığı mynet sohbet sitesi , hemen hemen herkesin sıkı dostluklar edinebildiği ve belki de özel insanlar tanıyabileceği bir chat sitesidir. Evde boş geçen gününüzü güzel muhabbetler eşliğinde ve radyoda çalan parçaları dinleyerek değerlendirebilirsiniz. Sanal radyo siteleri ile günü hoş ezgilerle tatlandırabilir ve iç huzurunuzu sağlayabilirsiniz. Tatlı ofis kaçamakları yaptığınızda, deli dolu mynet sohbet siteleri ve muhabbet keyfi için Kalp Chat seviyeli sohbet sitesi aradığınız adres oluyor. Karşınızdakiler adeta bir psikolog edasıyla dertlerinizi dinleyebiliyor ve sizin ruhsal buhranınızın en büyük destekçileri olabiliyor. Bazen yabancılarla konuşmak gibisi yoktur değil mi?   Chat odası ve sitesinde neyi ararsınız? Dertleşebileceğiniz arkadaşlar? Geyik yapabileceğiniz ve mutsuz bir günü arkada bırakabileceğiniz chat sohbet arkadaşı? Tüm bunları ve daha fazlasını arayanlar için Kalp Chat sitesi ve odaları ihtiyacınız olanı size sağlıyor. Felsefe, sanat, tarih, kültür, spor ve müzik başta olmak üzere, aklınıza gelebilecek her şeyi sohbet sitelerimizde ve odalarımızda bulabilirsiniz. En olmadı, kendi gündeminizi kendiniz yaratabilir ve ortamı şenlendirebilirsiniz.

Mynet Sohbet Odaları Ne İşe Yarar?

Online chat odaları ve siteleri aracılığıyla aşkı bulmak çok zor değil. Daha önce görmediğiniz, belki de bir kez denk gelebileceğiniz o özel kişi için hayatta sadece tek şansınız olabilir. Uzun vadeli dostluklara inanan sitemiz, size hızlı ve erişebilir muhabbet ortamının kapılarını aralıyor. Kalp Chat sitesi aracılığıyla güvenilir ve seviyeli bir ortamın tadına varabilirsiniz. Sosyal ağını büyütmeyi hedefleyen sohbet odası ve sitesi , insanların birbirini anlayabildiği ve özel anlar paylaşabildiği bir IRC platformu olmak için çabalamaktadır. Sadece chat odaları veya sohbet odaları (siteleri) olarak değil, eğlence platformu olma yolunda da emin adımlarla ilerliyoruz. Kelime, OXM ve Oyun kanallarıyla bilginizi sınayabilir ve yarıştırabilirsiniz. Müzik dinlerken muhabbete dâhil olmayı sevenler için Radyo kanalı, birbirinden kaliteli yayıncılarla isteklerinizi tümüyle karşılamayı başarıyor. Sanal radyo ayrıcalığını burada da keşfedebilirsiniz. Ayrıca dini sohbet siteleri ve islami sohbet siteleri için de mIRC platformu sizin için iyi bir aracı olacaktır. Web sitesi üzerinden bağlanmak istemeyenler için mIRC girişi de bulunmaktadır. İslami ve dini değerler üzerine hoş bir muhabbet konusu açarak, ufkunuzu genişletebilir ve ilahi duygularınızı tazeleyebilirsiniz. İnancınızla ilgili düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. İnanç, insanlar arasındaki en büyük ortak değerdir. Siz de inancın verdiği huzurla, muhabbetinizi sürdürebilirsiniz.

Chat Sitesi Girişi Nasıl Olur?

Güvenilir ve adil yönetim anlayışını benimsemiş olan mynet sohbet odası ekibimiz; sizlerin daha nezih, kaliteli ve seviyeli bir yer deneyimlemeniz konusunda yardımcı olur. Özgür bir sosyal ağ olarak kullanabileceğiniz chat odası , edebiyatseverler için de vazgeçilmez bir yer hâlini alıyor. Giriş yapmak için üstteki Rumuz alanına kullanıcı adınızı yazarak bağlanabilirsiniz. Kitap günleri ile edebiyat topluluğunun seçtiği kitapları siz de okuyabilir, yorumlayabilir ve eleştirilerinizi dile getirebilirsiniz. Sevdiğiniz şiirleri paylaşarak üzerinde konuşabilirsiniz. Felsefe kanalı altında topic (konu) açabilir ve varlığın doğru bilgisine ulaşmadaki serüvene dâhil olabilirsiniz. Sizce bilgi gerçeği verebilir mi?

Chat Odaları Nasıl Açılır?

Sohbet siteleri ve chat siteleri ağına sahip olan platformumuz gizliliğinizi koruyarak kişisel güvenliğinize özen gösterir. Siz de yeni arkadaşlıklar edinmek ve yeni deneyimler için sitemize üye olabilir ve keyifli dakikalar yaşamaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz olarak sizlere sunulan bu hizmet için sayfanın giriş butonlarını rumuz (nick name) girerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Chat siteleri için giriş yaptıktan sonra genel veya özel odalar oluşturabilirsiniz. Haydi! Hemen sen de Kalp Chat sitelerine katıl!

Kalp Chat Sitesi SSS?

Sorularınızı her zaman bize iletebilirsiniz…

Chat Nedir?

İnsanlarla yapılan dostça, arkadaşça konuşarak vakit geçirmek veya insanlarla yapılan hoş iletişime sohbet denir. Söyleşi ve hasbihâl anlamları vardır.

mIRC Sohbet Nedir?

Chat uygulamalarının atası olarak kabul edilen mIRC sohbet , IRC sunucularına bağlanarak diğer insanlarla muhabbet edebilmeyi sağlayan istemci programdır. Khaled Mardam Bey tarafından geliştirilmiştir.

Chat Odaları ve Sitelerine Nasıl Bağlanırım?

Kullanıcı adı ve varsa şifre bilgisi girerek, anonim olarak diğer insanlarla iletişim kurabilirsiniz. Kullanıcı adınızı girdikten sonra diğer kanallara aktarılırsınız ve artık chat yapabilirsiniz..
Sohbet Odaları Ücretsiz Mi?
Evet, sohbet odaları ücretsizdir. www.sohbetiyi.net


Bir cevap bırakın.