Sohbetiyi.Net Kaliteli Sohbet etmek isterseniz bizler buradayız 7/24 Sohbet ediyor ve sizleri bekliyoruz.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

güzel sözler kısa aşk sevgi sözleri mesajları şiirleri


güzel sözler kısa aşk sevgi sözleri mesajları şiirleri
güzel sözler kısa aşk sevgi sözleri mesajları şiirleri
Aşk Sözleri
aşk mesajları

www.sohbetiyi.net

Aşk, hissiyatın belki de en iyi telaffuz edilebildiği, içten gelen duygunun en güzel kelimelere dökülebildiği bir ruh haline büründürür insanı. Aşk konusunda yapılan betimlemeleri düşününce, bu kadar etkileyici aşk sözlerinin, bu kadar anlamlı ifadelerin spontane bir araya geldiğine inanmak hata olur.

Cemal Safi‘nin “Tek Hece Aşk” şiirinde “Yaşanmadan çözülmeyen sır” olarak tanımladığı aşkı daha iyi anlatabilecek bir cümle aklınıza gelir mi?

Veya Mevlana‘nın “Aşk sandığın kadar değil, yandığın kadardır” dizesindeki derin maneviyatı farketmemek mümkün müdür?

Bir kalıba koyulamayan, herhangi bir zamana sığdırılamayan, miktarı ayarlanamayan bir duygudur bu.Aşkın büyüklüğü kalpleri ısıttıkça kelimeler kalpten yola çıkıp dile gelir. Romantik diyaloglar hiç çıkmaz akıllardan. Kelimelerden taç yapıp da saçlarına takmak ister sevdiğinin, aşktan yandığı zamanlarda… Siz ona en çok hangi aşk sözcüklerini yakıştırırsınız? Sevdiğinizin gözlerine bakarak dile getirmek isteyeceğiniz, kimi zaman da utangaç bir çiçeğin yakasına iliştireceğiniz aşk sözleri vasıtası ile aşkınızın kalbini çalabilirsiniz.

Diğer yarınızın etkileneceği, kalbinizin en derininden gelen kısa ve öz etkileyici aşk sözleri ile de sevdiğinizi şaşırtabilirsiniz. Bu tatlı aşk mesajları kalpten, derinden gelir, sevgilinize özel ve akılda kalıcı bir şekilde dokunmak için uzanır. Sevdiğiniz birini seçin ve romantik hediyenizin yanında sevginizi şahane kelimelerle şaşırtın:

En Güzel Aşk Sözleri


Aşk insanın hayatı boyunca yaşamadığı ilk defa yaşanılan bir duygudur. Bu eğer birine aşıksan sevdiğini gördüğünde kalbinde bir heyecan basar derlerdi inanmazdım. Şimdi inanıyorum çiçeklerin şarkı söylediğine ve dünyanın güzellik için döndüğüne. Gözlerim gözlerine değdiğinden beri şimdi inanıyorum hayata sevdiğim…

Kısa Aşk Mesajları

Kısa aşk mesajları başlığımızın altındaki paylaşımlarda sevgilinize ansızın gönderebileceğiniz kısa aşk mesajları bulabilir, Aşağıdaki yazılardan beğendiğinizi göndererek sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz.

Seni gördüğüm her gün dalında kuşlar ötüyor. Bahçede çiçekler açıyor. Dünya güzel bir yer olur seni gördüğüm her an.

Sen bende ki seni görmek istiyorsun ya. Bende sen o kadar gizlisin ki göstermem imkânsız.

Seni o kadar çok seviyorum ki sana aşkımı anlatacak kadar güçlü bir kelime bulamıyorum.

Gülümse canım benim. Gülümse ki dünya güzelleşsin. Bir yerde ağlayan çocuklar tebessüm estin ve huzur her an seninle olsun.

Kışın yaprağını yere bırakan ağaçlar baharda çiçekler ile bezenir. Senin yokluğun ile kuru bir dala benzeye yüreğim senin varlığınla bahara erişti.

Sen bahar isen ben senin yeşerttiğin çiçeğim. Sen güneş isen ben senin büyüttüğün meyveyim. Sen aşk isen ben sana aşık olan deli divaneyim.

Papatyalar neden sevilir bilir misin sevdiğim? Çünkü masum aşkın şahidi papatyalardır. O sebeple sana getirdiğim buket papatyalardan yapılmıştır.

Ben gökkuşağını severim. Çünkü renk cümbüşünü seyretme imkanını bana verir. Ve seni çok seviyorum. Çünkü tüm kâinat gözlerinde birikmiş durumda.

Her gün aklımda olan ve beni mutlu kılan tek şeysin.

En güzel >kısa aşk şiirleri< için tıklayın.

Eğer yağmurda ıslanmayı seviyorsan seninle yağmurda gezmeye ve sırılsıklam olmaya razıyım. Yeter ki yağmur altında ıslanır iken yanımda sen ol.

Saat kaç olursa olsun saat hep seni ve senli günleri gösteriyor.

Sen saatin durmasını istiyorsun ben ise saatin geçmesini istiyorum. Çünkü sen yanıma geliyorsun ben ise senin yanıma gelmeni bekliyorum.

Sana kelimelerle anlatamayacağım şeyler var. Gel sarıl ve gülümse bana ki gözlerim sana anlatsın beni ve istediklerimi.

Gökyüzü mavi, yeryüzü yeşil aşk ise kırmızı rengi sever. Ben ise senin sevdiğin her rengi.

Elinde elma şekeri olan çocuğun mutluluğu gibi seni gördüğümde yüreğime düşen mutluluk. Kaybetmekten korkuyor ama o korku ile mutluluğu yaşamayı unutmuyorum.

4 5 O kadar masum sevdim ki seni, gözlerine bakarken bile utandım.. Seviyorsan, bugün sor, bugün ara, Yarına kim öle, kim kala..? Biz başka severdik, o yüzden başka sevemedik. –Nazım Hikmet RAN Çok güzel gülümsüyordu, sevmeden geçemedim. –Cemal Süreya Dua gibisin bana… Ne vakit seni ansam, Bir huzurun içine düşüyorum. Sen yeter ki içinden de olsa bir seni seviyorum de; Benim kulaklarım çınlasın kafi…-Cemal Süreya Sevebildiğin kadar ser, hayat kısa… Yüreğini sevdim cancağazım, daha sözüm yok.. Allah yüreğimize yüreği ile gelenleri nasip etsin. Ben sana kızsam, kendime küserim. Sen benim şarkımsın, herkesin dili dönmez. Çünkü her bir zerrem aşık her bir zerrene. Sesindeki huzuru kimse bilmesin. Kıskanırım. Sevmek için yürek, sürdürmek için emek gerek. Evvelimiz aşk, halimiz aşk, istikbalimiz aşk. Hiç bir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim. Sen beni sev, geri kalan her şeyi ben hallederim. SEVGİ SÖZLERİ Sen bile bilemezsin gülüşün ben de kaç bahar eder. Konu ne zaman senden açılsa kapatmaya kıyamıyorum. Sımsıkı sarılalım, aramızdan rüzgâr bile geçmesin. İnsan güzel bulduğunu değil; sevdiğini güzel bulur. Sadece sev dedi gözlerin, bense aşka müebbet yedim. Öğrendik ki: Her yarayı saran zaman değil, sevgidir. Kalbim; ki kendisine kefilim. Adınla uyandı bu sabah. Görmeden seni isteyen gönlüm, görünce nasıl dayansın.Bir cevap bırakın.